HAKKIMIZDA

1983 yılında ilk markası GÖLBAŞI ile tekstil sektöründe hazır giyim perakendeciliği yaparak faaliyete geçmiştir. 1994 yılında, marka portföyünü genişleterek Gör&Sin ve RMG collection markalarımızla, modern ve şehirli yaşam tarzını benimseyen tüm bayanlara hizmet vermektedir. Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir mantığıyla, markamızı ve kalitemizi en üst düzeye çıkarabilmenin yolunun müşteri memnuniyetinden geçtiğinin bilincinde olup, hedefimize emin adımlarla ilerlemekteyiz. Şirket temel felsefesi olarak; güvene dayalı, kaliteli üretim anlayışı içerisinde, zengin ürün çeşitliliği ve müşteri memnuniyetini esas alır. Firma, sağlam alt yapısıyla birlikte büyürken global bir marka olma yolunda, büyük bir heyecan ve şevkle yoluna devam etmektedir. 1999 yılında tasarım ve üretim tesisini kuran GÖLBAŞI TEKSTİL olarak, özellikle son 10 yılda büyük bir hızla büyüyerek, temelini oluşturan vizyonu, misyonu ve kurum kültürü özellikleriyle Moda Bayan Giyim Pazarında öncü olma niteliği taşır. Siz değerli iş ortaklarımızı yerimizde ağırlamaktan onur duyarız.

VİZYON


Kendini sürekli yenileyen yapısıyla fark yaratan, moda anlayışını benimsemiş, yaratıcı ve global bir marka olarak dünya çapında tanınan bayan hazır giyim firması olmak.

MİSYON


Kendine has tarzı ve çizgisiyle en kaliteli ürün ve hizmeti en iyi şekilde sunarak müşterisine katma değer yaratan, kurum kültürünün getirmiş olduğu dürüstlük, güvenilirlik, esneklik ve insanlara olan saygıdan ödün vermeyerek imajını korumak,dünya kadın modasına yön vermek ve dünya moda devleri arasında yerini almaktır.

DEĞERLERİMİZ

• Rekabetçi fiyat noktasında en iyi fiyat ve kalite güvencesi
• Yüksek müşteri memnuniyeti
• Hızlı Moda Takipçisi
• Üstün nitelikli Çalışan kadrosu
• Sorumluluk bilinci